Ürün Özellikleri

ONLINE STOK KONTROLÜ

Bu sistemle malzeme-ürün kullanımları, çeşitli kategoriler kapsamında hiyerarşik bir biçimde planlanabilir.

Online stok ekranı kullanılarak, Aylık, haftalık veya günlük kullanımları görebilir, raporlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Prestijisg'ye verilen talepler doğrultusunda düzenlenen Databaset'te stok kontrol bilgileri üzerinde firma çalışanları değişiklik yapamaz.

ASGARİ DEPO/AMBAR KULLANIMI VE MALİYETİ

Depo, şantiyeye girişi yapılan malın kullanımına kadar kayıpsız ve hasarsız olarak muhafaza edileceği yerdir. Ambar kapalı ve kilitlenebilir ambar binası ile şantiye çiti dahilindeki tüm alanları kapsar. Prestijisg KKD otomatları geniş bir alan kaplamadığı ve stok bulundurma ihtiyacı olmadığından dolayı azami depo kullanımı ve maliyeti sağlamaktadır.

ZAMANDAN TASARRUF

Çalışma ortamlarına yakın alanlarda sadece elektrik bağlantısı ile seyyar bir şekilde kullanılabildiğinden talep formu yazmanıza ve depoya gitmeye gerek kalmayacak.

KOLAY KULLANIM

Prestijisg KKD otomatlar cep telefonu kullanmak kadar kolaydır. İstenilen ürün kodunu girip, kartınızı okutarak temini gerçekleştirebilirsiniz.

TANIMLI KART İLE KULLANIM

Prestijisg tarafından, firmanız çalışanlarına özel kodlanarak hazırlanmış personel kartları ile ürün alımı için kontör yükleyebilir ve kullanımları takip edebilirsiniz.

KONSİNYE OTOMAT VE ÜRÜN KULLANIMI

Otomatları dilerseniz satın alabilir, dilerseniz komple sistemi kiralıyabilirsiniz.

KONTROL VE TEMİN HİZMETİ

KKD Malzemelerinin kullanım oranlarına göre otomatın içerisini dizayn ediyoruz.

GEÇMİŞE DÖNÜK RAPORLAMA

Otomattan yapılan tüketimlerin tamamı geriye dönük depoladığımız gibi sizde yine raporlar bölümünden EXCEL, PDF, WORD olarak alabilirsiniz.